WIPO rahvusvaheline koolitus Oma äri intellektuaalomandiga finantseerimine

15.10.2010
PrintPDF Jaga


WIPO rahvusvaheline koolitus Oma äri intellektuaalomandiga finantseerimine toimub 1. ja 2. detsembril 2010 WIPO peakorteris Genfis, šveitsis.

Koolituse peamine eesmärk on anda praktilisi teadmisi intellektuaalomandisüsteemi väärtusest ja intellektuaalomandi strateegilisest rollist väikese ja keskmise suurusega ettevõtete finantseerimisel.

Programmis võivad osaleda kõik, kes on huvitatud intellektuaalomandi ja finantseerimise vahelisest suhtest. Ennekõike võiks see huvi pakkuda väikese ja keskmise suurusega ettevõtete innovatsiooni finantseerimisega tegelevate riigiasutuste, riiklike väikese ja keskmise suurusega ettevõtete arendamisasutuste, riiklike kaubandus- ja tööstuskodade, ettevõtjate liitude, kaubandusühingute esindajatele, majandusteadlastele, investoritele, pankuritele, advokaatidele, raamatupidajatele, ärikonsultantidele, litsenseerimisega tegelejatele jt.

Programm ja ettekanded on inglise keeles. Kursus on tasuta.

Reisi- ja majutuskulud tuleb osalejatel ise tasuda.

Programmis osalemisest huvitatud peavad saatma registreerimislehe e-posti aadressil 
marco.marzano%20de%20marinis [at] wipo.int (marco.marzano de ), anuradha.madhavan [at] wipo.int või secretariat [at] insme.it.