WIPO, Krakówi Ülikooli ja Poola Patendiameti koostöös magistriõpe intellektuaalomandi ja uute tehnoloogiate valdkonnas

14.08.2018
PrintPDF Jaga

Maailma Intellektuaalomandi Organisatsiooni (WIPO), Krakówi Ülikooli ja Poola Patendiameti koostöös alustab 2018/2019. õppeaastal magistriõppe programm intellektuaalomandi ja uute tehnoloogiate valdkonnas.

Programm keskendub intellektuaalomandi ja uute tehnoloogiate vahelistele seostele ja olulisematele väljakutsetele, sh uued tehnoloogiad ja patendiõigus, tarkvara kaitsmine ja litsentseerimine, õiguste rikkumine uute tehnoloogiate valdkonnas, autoriõigus digitaalajastul, andmekaitse, Interneti privaatsus, Interneti teenuse pakkujate vastutus jne.

Õpe toimub perioodil 1. oktoober 2018 – 28. veebruar 2020. Programmiga oodatakse liituma bakalaureusekraadi omandanuid, kes valdavad hästi inglise keelt. Sisseastumisavaldusi saab esitada 10. septembrini 2018.

Täpsemat infot programmi ja õppemaksu kohta saab siit  ja siit.

Sisseastumisprotseduuride ja tingimuste kohta loe siit.

Lisaks saavad kandidaadid, kes töötavad riigisektoris, ülikoolides või uurimisasutustes, taotleda stipendiumi, kokku on stipendiume neli. Taotlusi saab esitada siin.

Täiendavat infot saab WIPO Akadeemia programmikoordinaatorilt Martha Chikoworelt mip.jagiellonian-uni [at] wipo.int või Krakówi Ülikooli programmikoordinaatorilt Justyna Ożegalska-Trybalskalt ip [at] uj.edu.pl.