OHIM värbab uusi teenistujaid

14.06.2004
PrintPDF Jaga

 

Ajutiste teenistujate (m/n) valikuprotseduur

Siseturu Ühtlustamisamet (kaubamärgid ja tööstusdisainilahendused) - 'OHIM' - asutati nõukogu 20. detsembri 1993. aasta määrusega (EÜ) nr 40/94 ühenduse kaubamärgi kohta. OHIM vastutab sarnase iseloomu ja mõjuga tööstusomandi nimetuste - ühenduse kaubamärkide ja tööstusdisainilahenduste - haldamise eest ühenduses. OHIMil on viis töökeelt: hispaania, saksa, inglise, prantsuse ja itaalia keel. Mõningaid menetlusi viiakse siiski läbi ka teistes Euroopa Liidu ametlikes keeltes. OHIMis töötab praegusel hetkel üle 650 töötaja kõikidest Euroopa Liidu riikidest. OHIMi peakorter asub Alicantes, Vahemere rannikul paiknevas Hispaania linnas.

OHIM korraldab konkursi varunimekirja koostamiseks maksimaalselt 160 ametikohale (A*6 ja C*2 kategoorias), kust soovib tööle võtta administraatoreid ja büroo töötajaid järgmistes valdkondades: kaubamärkide ja tööstusdisainilahenduste läbivaatamine, kantselei- ja administratiivtöö.

Konkursi edukalt läbinud kandidaatidele võidakse pakkuda ajutise teenistuja lepingut (administraatorite kategooria A*5, büroo töötajate kategooria C*2) minimaalselt kolmeks aastaks võimalusega lepingut pikendada kokku kuni 5 aastaks. Töötasu sõltub kvalifikatsioonist ja ametialasest kogemusest. Minimaalne brutopalk on vähemalt 4.311,55 eurot kuus kategooria A*6 puhul ja vähemalt 2.630,96 eurot kuus kategooria C*2 puhul.

Teavet vakantsete ametikohtade ja valikuprotseduuride kohta saab veebiaadressilthttp://oami.eu.int/en/office/admin/vacan.htm. Avaldused palume saata OHIMile, kasutades avalduse elektroonilist vormi, mis on kättesaadav ülaltoodud internetiaadressil.

Avalduste esitamise tähtaeg on 30 juuni 2004.