Leedu, Rumeenia ja Rootsi ühinevad TMview'ga

31.01.2012
PrintPDF Jaga


TMview' otsivahendisse, mis pakub tasuta juurdepääsu paljude juhtivate kaubamärgiametite kaubamärgi taotlustele ja registreeringutele, on nüüd lisatud Leedu Vabariigi riikliku patendiameti, Rumeenia riikliku leiutiste ja kaubamärkide ameti ja Rootsi patendi- ja registreerimisameti kaubamärgid.

TMview' viimase laienemise järel suurenes andmeid saatvate ametite arv 17-ni. Lisaks Leedule, Rumeeniale ja Rootsile saadavad andmeid Bulgaaria, Beneluxi, Tšehhi Vabariigi, Taani, Eesti, Hispaania, Prantsusmaa, Ühendkuningriigi, Itaalia, Portugali, Slovakkia ja Sloveenia ametid ning Ülemaailmne Intellektuaalomandi Organisatsioon (WIPO) ja Siseturu Ühtlustamise Amet (OHIM). Koos rohkem kui 600 000 Leedu, Rumeenia ja Rootsi kaubamärgiga pakub TMview nüüd juurdepääsu kokku üle 6,6 miljonile kaubamärgile.

13. aprillil 2010 käivitatud TMview on osutunud kasutajate seas populaarseks. Avamisest peale on seda vaadanud üle 530 000 külastaja ligikaudu 170 riigist; kõige sagedamad külastajad on Hispaaniast, Saksamaalt ja Itaaliast.


Avaldati TMview uus versioon

TMview on tasuta veebitööriist, mis võimaldab andmebaasides otsida suuremate intellektuaalomandi ametite kaubamärke.

Alates tänasest toimib TMview teine versioon. Uus versioon pakub järgmisi uusi võimalusi:

  • ümberkujundatud kasutajasõbralik liides, kus kasutaja saab määratleda oma eelistused ja otsingutulemuste esituse,  mitmel vahekaardil võib avada üheaegselt mitu kaubamärki;
  • uued otsingu- ja filtreerimisvõimalused, näiteks hägus otsing, fraasi otsing, otsingu ajalugu ja otsingu soovitused. Laiendatud otsingus saab sisestada rohkem otsingukriteeriumeid, näiteks võib kaubamärke otsida kaubamärgiameti(te), viitenumbri ja staatuse järgi;
  • teavitussüsteem, mis saadab kasutajale teate, kui valitud kaubamärkidega toimub muudatusi;
  • suurem toimimiskindlus ja võimalus vaadata iga ameti kohta rohkem kaubamärke.

Lisateave: www.tmview.europa.eu