Horvaatia, Küpros, Mehhiko ja Norra liituvad TMview'ga

01.07.2013
PrintPDF Jaga


Alates 1. juulist 2013 on TMview'sse lisatud Horvaatia, Küprose, Mehhiko ja Norra ametite kaubamärkide andmed. Küpros ja Horvaatia liitusid TMview'ga Euroopa Liidu liikmesriikidena, Mehhiko ja Norra EL-i väliste riikidena.

Integreerumine sai teoks tänu Siseturu Ühtlustamise Ameti rahvusvahelise koostöö ja koostööfondi programmidele, mis viidi läbi  koostöös EL-i ja rahvusvaheliste partneritega.

Viimase laienemise tulemusena on TMview's osalevate kaubamärgiametite koguarv kasvanud 29-ni. Esimeste EL-i väliste riikide lisandumisega pakub TMview nüüd juurdepääsu enam kui 11 miljonile kaubamärgile.

Kuna nüüdseks on andmebaasiga liitunud peaaegu kõik EL-i ametid (k.a Horvaatia), on TMview uueks eesmärgiks hankida vastav esmavajalik hulk kaubamärgiandmeid ning oma geograafilist ulatust laiendada niivõrd, et TMview saaks suurimaks veebipõhiseks kaubamärkide otsingu vahendiks.

Alates TMview avamisest 13. aprillil 2010 on andmebaasi külastanud üle 4 miljoni külastaja 196 eri riigist, kõige sagedamini Hispaaniast, Saksamaalt ja Itaaliast.

Lisateavet saab aadressilt www.tmview.europa.eu.