Eesti ettevõtjate aktiivsus Ühenduse kaubamärgi registreerimise taotluste esitamisel Siseturu Ühtlustamise Ametisse (OHIM)

01.05.2004
PrintPDF Jaga

 

Aastatel 1996-2004 (kuni veebruar 2004) on Eesti ettevõtjad uute liituvate riikide hulgas OHIM-le kaubamärgitaotluste esitamise aktiivsuselt 7. kohal. Tahapoole jäävad Läti, Leedu ja Slovakkia.

Seni on Eestist taotlusi Ühenduse kaubamärgi registreerimiseks OHIM-ile esitatud 28, nendest registreeritud 4.

CTM taotlused (1996 - veebruar 2004)

Riik199619971998199920002001200220032004KOKKU
Eesti001020518228
Küpros14161526502537637253
Leedu10001108112
Läti0002000226
Malta5787168522078
Poola146831481417840285
Slovakkia05300005013
Sloveenia2119421841381
Tšehhi1008101229248414191
Ungari92295101713517143
KOKKU5557536210990116472761090