Teabeüritused

PrintPDF Jaga

Seminarid/õppepäevad Patendiameti õppeklassis ja maakondades

Patendiamet korraldab regulaarselt seminare/õppepäevi nii Patendiameti õppeklassis kui ka maakondades eesmärgiga tõsta ettevõtjate intellektuaalomandialast teadlikkust.

Õppepäevi viivad läbi pikaajaliste töökogemustega eksperdid Patendiametist. Maakondades korraldatavatel õppepäevadel kaasame ka lektoritena kohalikke ettevõtjaid, kes jagavad oma kogemusi intellektuaalomandi kaitsmisel.
 
Seminaridele on oodatud eelkõige väikese ja keskmise suurusega ettevõtete esindajad, füüsilisest isikust ettevõtjad (FIE) ning oma äri alles alustavad ettevõtjad, kuid samuti üliõpilased ja teised teemast huvitatud, kes vajavad mitmesuguseid teadmisi intellektuaalomandi õiguskaitse valdkonnas (patendid, kasulikud mudelid, kaubamärgid, tööstusdisainilahendused). 

 

Õppepäevad vastavalt ettevõtte vajadustele

Patendiamet korraldab lähtuvalt ettevõtte konkreetsetest vajadustest tööstusomandi kohta ühepäevaseid õppeseminare nii algajatele kui ka spetsialistidele. Selliste kursuste eesmärk on, erinevalt tavalistest õppeklassi-seminaridest, orienteeruda ettevõtte spetsiifilistele vajadustele ning leida koostöös Patendiameti ekspertidega sobiv lahendus.

Pärast ettevõtte üldist analüüsi (taustaanalüüs, olemasolevad teadmised, kogemus) valib Patendiamet kõige sobilikuma(d) lektori(d) ning seejärel koostab kursuse kavandi, ulatuse, meetodi ja teostuse.

Kursus toimub kas Patendiameti õppeklassis või ettevõtte väljapakutud asukohas.

Patendiameti õppeklassis korraldatava õppepäeva läbiviimise kulud (sh õppematerjalid) katab Patendiamet. Lektoritasud katab õppepäeva tellija.

Täpsem info ja kontakt: e-posti aadressil seminarid [at] epa.ee või telefonil 627 7918.
 

Kontaktid ja ettepanekud

Teavet Patendiameti teabeüritustest saab telefonil 627 7918 või e-posti aadressil seminarid [at] epa.ee. Samasse on ka oodatud kõik ettepanekud ja koostööpakkumised.

Külastage ka meie Facebooki lehte:

Patendiamet Facebookis

 

 

Viimati muudetud 13.03.2020