Töötajate haridus

PrintPDF Jaga

 

Nimi

Struktuuriüksuse nimi

Haridus

Eriala

Aare Abrams patendiosakond kõrgharidus tööstuselektroonika
Aasa Süld finants- ja haldusosakond kõrgharidus põllumajandusraamatupidamine ja rahandus
Anne Erlach patendiosakond kõrgharidus tööstus- ja tsiviilehitus
Anne Süda registriosakond keskharidus  
Anneli Simmul patendiosakond kõrgharidus keemiatööstuse protsessid ja keemiaküberneetika
Anneli Viil finants- ja haldusosakond kõrgharidus infoteadus
Ave Burget registriosakond kõrgharidus insenerigeodeesia
Cady Kaisa Rivera finants- ja haldusosakond kõrgharidus õigusteadus
Ekke-Kristian Erilaid kaubamärgiosakond kõrgharidus infoteadus
Elle Mardo patendiosakond kõrgharidus elektroonika erimaterjalide tehnoloogia, patentoloog
Erald Talvik patendiosakond kõrgharidus masinaehitustehnoloogia, metallilõikepingid ja instrumendid, patentoloog
Erle Eenmaa kaubamärgiosakond kõrgharidus ajalugu
Eve Tammaru finants- ja haldusosakond kõrgharidus eesti keel ja kirjandus
Eve Tang finants- ja haldusosakond kõrgharidus geograafia-majandusgeograafia
Evi Kangilaski registriosakond kõrgharidus majandusliku informatsiooni mehaniseeritud töötlemise organiseerimine
Hanna Ingerpuu kaubamärgiosakond kõrgharidus kunstiajalugu
Heli Laaneots kaubamärgiosakond kõrgharidus konserveerimise tehnoloogia
Igor Skorohodov finants- ja haldusosakond kõrgharidus õigusteadus
Jaanika Palm kaubamärgiosakond kõrgharidus hüdrometeoroloogia-loodushoid
Janika Kruus kaubamärgiosakond kõrgharidus kultuuritöö, koorijuht
Kadi Roosenbaum registriosakond keskharidus  
Kadri Mikk peadirektori asetäitja kõrgharidus majandusliku informatsiooni mehaniseeritud töötlemise organiseerimine
Kai Klanberg kaubamärgiosakond kõrgharidus raamatukoguhoidja-bibliograaf
Kai Lainväe registriosakond kõrgharidus materjalide tehnoloogia
Karol Rummi kaubamärgiosakond kõrgharidus eesti keel ja kirjandus
Külli Sooden kaubamärgiosakond kõrgharidus algklasside algõpetus, nõunik
Külliki Raudtamm registriosakond kõrgharidus ärijuhtimine
Lehar Lehes kaubamärgiosakond kõrgharidus riigiteadused
Liina Puu kaubamärgiosakond kõrgharidus õigusteadus
Liisa Laanemets kaubamärgiosakond kõrgharidus dokumendihaldus
Maire Jürima finants- ja haldusosakond kõrgharidus filoloog
Mare Lõpp patendiosakond kõrgharidus konserveerimise tehnoloogia
Mare Soomets registriosakond kõrgharidus infoteadus
Margus Viher peadirektor kõrgharidus infoteadus
Mari-Epp Tirkkonen kaubamärgiosakond kõrgharidus eesti ja soome-ugri keeleteadus
Marilis Ehvert finants- ja haldusosakond kõrgharidus eesti ja soome-ugri keeleteadus
Meriliis Varilepp kaubamärgiosakond kõrgharidus riigiteadused
Raul Kartus patendiosakond kõrgharidus peenmehaanikaseadmed, ärikorraldus, patentoloog
Reet Kask registriosakond keskharidus  
Reet Saarinen registriosakond kõrgharidus
kudumine (insener-tehnoloog)
Renate Saar finants- ja haldusosakond keskharidus  
Riina Prank registriosakond kõrgharidus majandusliku informatsiooni mehaniseeritud töötlemise organiseerimine
Signe Holm kaubamärgiosakond kõrgharidus raamatukoguhoidja-bibliograaf
Sirje Põldma finants- ja haldusosakond keskeriharidus asjaajamise organiseerimine
Sirje Sinilo finants- ja haldusosakond kõrgharidus halduskorraldus
Taimi Oviir patendiosakond kõrgharidus ühiskondliku toitlustamise tehnoloogia ja organiseerimine
Tiia Ehvert patendiosakond kõrgharidus konserveerimise tehnoloogia
Tiina Feldmanis registriosakond kõrgharidus raamatukogundus  ja bibliograafia
Tiina Lillepool patendiosakond kõrgharidus konserveerimise tehnoloogia
Triin Urviste finants- ja haldusosakond kõrgharidus politoloogia
Veera Tereštšenkova patendiosakond kõrgharidus raadioside ja raadiolevi
Viivika Langu kaubamärgiosakond kõrgharidus eelkooli- ja esiõpetuse õpetaja
Ülle Puusepp finants- ja haldusosakond kõrgharidus tööstuse planeerimine
Ülle Tamm infosüsteemide juht kõrgharidus majandusliku informatsiooni mehaniseeritud töötlemise organiseerimine
Ülo Anijalg patendiosakond kõrgharidus aparaadiehitus

 

Viimati muudetud 10.11.2017